fbpx

Miks kasutada kaitseklaasi?

Mobiiltelefon ei ole tänapäeval kaugeltki mitte ainult helistamiseks. Paljude inimeste jaoks on mobiiltelefon asendamatu abivahend, mis leiab kasutust vaat, et rohkemgi kui laua- või sülearvuti. Suur osa meie elust on selles pisikeses vidinas: fotod, videod, e-mailid, kalender, tööalane suhtlus, pangandus, poodlemine jne. Veedame arvestatava aja iga päev mobiili ekraani silmitsedes. Sellest tulenevalt on iga täke ja kriim ekraanil, rääkimata purunenud ekraanist, masendust tekitavad.

Mis aga kujutab ohtu Sinu telefoni ekraanile?

Teemantsõrmused ja -kõrvarõngad

Kui võtmed ja telefon on asjad, mida reeglina hoitakse kenasti eraldi, siis hoopis teine lugu on ehetega: kõrvarõngad ja sõrmused ei tundu esmapilgul ohuallikana. Paljud meist ehk ei ole selle peale mõelnudki, et ka ehted on üheks ekraani kriimude põhjustajaks. Eestkätt teemantehted, mis võivad suurema vaevata mobiiltelefoni ekraanile püsivaid kriime tekitada. 

Õnnetused: kukkumine, põrutused

Suurim oht nutiseadme ekraanile on tugev kokkupuude maapinna või põrandaga. Kasutades kaitseklaasi, võtab esimese löögi reeglina just kaitseklaas enda peale, säästes seadme ekraani. Aga siinkohal tuleks kindlasti meeles pidada, et ainult kahjustusteta kaitseklaas tagab seadme ekraani kaitse. Seega tuleks kahjustunud kaitseklaas koheselt uue vastu vahetada, et tagada maksimaalne kaitsevõime. Kaitseklaasi on kordades odavam vahetada kui nutiseadme tervet esipaneeli.

Kokkuvõtvalt

Kaitseklaas aitab säilitada mobiiltelefoni ekraani uueväärse välimuse. Kaitseklaas ei vähenda mobiiltelefoni puutetundlikkust. Sõrmejälgede ja mustuse puhastamine kaitseklaasilt on võrreldes ekraani puhastamisega lihtsam.

Leia oma telefonile sobiv kaitseklaas siit.