fbpx

Mitu nutitelefoni aastas vajavad kukkumise tõttu ekraani vahetust?

Sa ei pruugi seda uskudagi, kui palju mobiiltelefoni ekraane ainult ühe tunni jooksul puruneb

Mobiiltelefonide ekraanid purunevad. Tõsi, oleme kõik teadlikud kaitsvatest mobiiliümbristest ja kaitseklaasidest, kuid sellest hoolimata suudetakse lõhkuda hirmutav kogus telefoniekraane. Soovid pakkuda? Võtame näiteks USA, ühe tunni jooksul. Mitu mobiili ekraani puruneb USA-s ühe tunni jooksul?

Paarsada? Ei, see number on kõvasti suurem. Vihjena võib välja tuua, et ekraanivahetusele kulus ca 3,4 miljardit dollarit viimase aasta jooksul. Mis teeb tööpäeva jooksul ca 1,7 miljonit dollarit.

Reaalne number on 5761. Just nii palju mobiiltelefoni ekraane puruneb USA-s ühe tunni jooksul. See teeb peaaegu 2 ekraani sekundis. Kas pole mitte hirmutav?

38% mobiiltelefoni omanikest ei vaevu katkist nutiseadme ekraani vahetama, veelgi suurem arv, koguni 65% nutiseadme omanikest märkisid, et on pidanud seadme ekraanivahetuse edasi lükkama, kuna see on liiga kallis. 

Suuremad ekraanid, rohkem klaaspinda

Põhjus on lihtne, mobiiltelefonid on üha suuremate ekraanidega ehk klaasist pinda on rohkem. Seega on nutitelefonid üpris haprakesed. Lisaks muutuvad telefonide välimused üha edevamaks, mis omakorda vähendab soovi mobiiliümbriste kasutamiseks. See omakorda aga suurendab riski oma seadet kahjustada.

Kaitsevad mobiiliümbrised ja klaasid

Appi tulevad kaitseklaasid ja mobiiliümbrised, mis aitavad vähendada kukkumisel saadavaid vigastusi ning samuti säilitavad mobiili uueväärse välimuse kauemaks. Seega, kui on plaanis oma nutiseade mingil ajahetkel uuema vastu vahetada, on kenasti hoitud seadet oluliselt lihtsam müüa kui kriimulist. Kaitseklaasid ja mobiiliümbrised ei muuda nutitelefoni purunematuks, kuid võtavad suurema löögi enda peale ning kergemate kukkumiste ja kriimude puhul jääb seade terveks.

Oma mobiiltelefonile leiad kaitseklaasi siit